Szülinap és apák napja: duplán ünnepeltük a férjemet

3 hozzászólás

  1. Szuper a torta! Még sok- sok boldogságban, egészségben, békében, biztonságban, szeretetben, megbecsülésben és gazdagságban eltöltött évet kívánok az ünnepeltnek!

    Beltéri program a nagy hőségben a lányoknak a zágrábi Amazinga:

    https://amazinga.fun/en/

    Falmászás is van és minden is van…

    Olyan, mint Budapesten az Elevenpark, de talán még jobb! /Személyesen nem voltam ott, csak a weboldalát láttam./

    Kedvelés

  2. Haha, ez a reszelő a képeslappal óriási!!! 😂😂😂

    Most pont nem írtál róla, de a Kicsi közben sikeresen szobatiszta lett? Neki egyeltalán nem lett visszatartós gondja? Mi küzdünk (jogos a királyi többes sajnos), mint malacka a jégen 😦 A bölcsibe és itthon is bugyit hord már egy ideje, de kakilni sem otthon, sem máshol, nemhogy bilibe/wc-be, de még pelusba sem hajlandó.. így vannak napok kaki nélkül, aztán meg napokig 8-10db foltos pelus. Mi lesz ebből szeptemberig azt nem tudom, de oviba megy és addigra rendeződnie kellene.

    Kedvelés

  3. DÁP: nekem kellett dápot igényelnem, mikor a mostani munkahelyemre felvettek, pedig nem akartam. De azt mondta a főni, hogy csak a dápon keresztül lehet azt a fajta erkölcsit igényelni, ami a munkámhoz kell. Megcsináltattam a dápot, de az erkölcsit nem találtam. Vissza kellett mennem a kormányablakba, de az ügyintéző hölgy sem találta. Csak a saját rendszerén keresztül tudta megigényelni. Az egészségügyben tök jó, hogy van ez az eeszt, nem kell receptért meg beutalóért szaladgálni a házidokihoz, csak akkor van gond, ha a doki elfelejti föltenni. Nekem ugye évente kell szakorvosi javaslat a diabetológiáról, amihez értelemszerűen friss laborlelet is kell. Meg is kértem mindkettőre a beutalót e-mailben, és az asszisztens megnyugtatott, hogy mindkettő felkerült a felhőbe. Mára volt időpontom a laborba, és az ablaknál derült ki, hogy a labor beutalóm nincs fönt. Ezer szerencse, hogy ma délelőttös a dokim, így egy gyors telefon után már pótolták is.

    Viszont a múlt héten 1,5 hónap szünet után visszakaptam az autómat, úgyhogy most örömbódottság van. 🙂

    Kedvelés

Hozzászólás